O nás
   Úvod
   Adresa firmy
   Profil firmyReality
   Objekty k bydlení
   Objekty k rekreaci
   Objekty k podnikání
   Pozemky
   Pronájmy
   Poptávka


Česká verze menu Deutsche fassung English versionExkluzivní byt 3+1 na Vyšehradě v Českém Krumlově

Kliknutím na obrázek získáte větší verzi    Kliknutím na obrázek získáte větší verzi    Kliknutím na obrázek získáte větší verzi

Kliknutím na obrázek získáte větší verzi    Kliknutím na obrázek získáte větší verzi    Kliknutím na obrázek získáte větší verzi


kliknutím na obrázek získáte vetší verzi
Prodej mezonetového bytu o velikosti 3+1 a podlahové ploše 115 m2. Byt je situován ve 3. NP v rezidenční části zděného bytového souboru Vyšehrad v Českém Krumlově s terasou orientovanou na jih, balkónem na východ. K bytu náleží vlastní garáž, sklep a společné prostory jako kolárna apod. Lze využívat přilehlý oplocený pozemek zahrady k relaxaci o velikosti 4245 m2 se vstupem přes čipovou kartu.
Byt je nadstandardně vybaven, kuchyně s el. spotřebiči, 2 koupelny (2 sprchové kouty, 1 vana, 1 bidet). Nábytek v masivu – dubu, vše německá výroba, ve střeše okna Velux s dálkově řízenými el. markýzami, točité schodiště do podkroví z nerezu a masivu.
Vlastní dispozice – vstup do chodby ze schodišťové podesty, po levé straně samostatné WC s umývátkem, naproti vestavěné skříně a koupelna. Chodbou je přístupná ložnice s balkónem a samostatná kuchyň. Po pravé straně z chodby je vstup do obytné haly s jídelnou a točitým schodištěm. V podkroví se nachází ložnice s vlastní koupelnou.
Platby 3200,- Kč + elektřina a odpady. Vytápění a ohřev TUV je z dálkového plynového zdroje. V celém bytovém domě a přilehlém pozemku je realizován úklid soukromou firmou. Parkování vozidel v přední části pozemku. Jedná se o velice klidnou polohu s výbornou docházkovou vzdáleností do centra města. Výhled na část města. Byt byl užíván pouze pro rekreační účely 2x ročně.

PENB: D

Cena: 4.240.000,- Kč

© 1998,2002 - Renom Reality, info@renom.cz